Зробити рентген та ультразвукову діагностику, не виходячи з палати з таку модливість відтепер матимуть жителі Запорізької області. 8 рентгенівських діагностичних систем Calypso F MTOes та 5 ультразвукових діагностичних систем ARIETTA Prologue, отримають лікарні Токмака, Мелітополя, Енергодара, Василівки, Поліг, Бердянська та Запоріжжя.

Сучасне обладнання дозволить оперативно проводити діагностику пацієнтів просто в палатах. Це особливо необхідно в тих випадках, коли людина у тяжкому стані, і не має можливості прийти до діагностичного кабінету.

Нове медичне устаткування придбано за кошти державного бюджету, та передається  у безоплатне користування громадам Запорізької області.

Одними з перших протестували рентгени та УЗД лікарі Запорізької обласної клінічної лікарні – обладнання передали заступник голови облдержадміністрації Злата Некрасова та директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич.

Як зазначили у ЗОКБ, нове обладнання суттєво допоможе під час екстреного надання допомоги і первинній діагностиці — лікар зможе оперативно провести якісне обстеження та поставити діагноз з перших хвилини прибуття пацієнта до медзакладу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *