Підходить до фінішу ремонт дороги Якимівка-Кирилівка. Якщо не завадять погодні умови, то роботи за основним проїзду курортної автодороги Якимівка-Кирилівка будуть закінчені до 26-27 липня. Про це «ИЗ Панорамі» розповів керівник проекту ТОВ «Автомагістраль-Південь» Олександр Чорний.

Ремонту територіальної автомобільної дороги державного значення Т-08-20 Якимівка — Кирилівка фахівці ТОВ «Автомагістраль-Південь» почали на початку травня. Раніше не могли — договір з переможцем тендеру Служба автодоріг у Запорізькій області підписала 29 квітня.

Спочатку планувалося, що ремонтні роботи за основним проїзду будуть закінчені до початку курортного сезону, коли в Кирилівку відпочиваючі поїдуть масово. Але свої корективи в графік внесли дощі, яких було особливо багато в червні, і вихідні, коли до моря спрямовуються тисячі відпочиваючих і робочі в певний час роблять перерву.

Станом на 21 липня, як повідомив Олександр Чорний, вже відфрезерованих старе дорожнє покриття на ділянці 41,3 км, вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття покладений на 40,7 км, верхній — на 34,7 км дороги. Всього потрібно оновити 41,6 км дорожнього полотна.

Коли дозволяє погода, підрядники також виконують додаткові роботи, необхідність яких виникла під час ремонту — проводять локальну заміну основи дорожнього одягу.

Повністю здати об’єкт в експлуатацію — з оновленої дорожнім одягом, з дорожньою розміткою, знаками і бар’єрним огородженням планується до Дня Незалежності.