Сьогодні, 8 травня, під час поїздки до Бердянська голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух відвідав легендарний корабель ВМС України «Корець»

Разом з військовими очільник області вийшов в море, щоб покласти вінок з квітів на води Азова в пам’ять про полеглих у Другій світовій війні, з нагоди  дня Пам’яті та примирення. Моряки та гості вшанували подвиг героїв хвилиною мовчання.

Як відзначив Олександр Старух, звертаючись до прикордонників,  розбудова військово морських сил — одне з завдань, які ставить президент України. Вона розпочалася саме з Азовського моря та Бердянська. На сьогодні за необхідності військові готові дати достойну відсіч ворогу.

Ми маємо пам’ятати що мирне небо над головою щохвилинно забезпечується нашими вояками, нашими моряками які охороняють кордони нашої країни. Я ознайомився з розвитком військово-морської потуги на Азовському узбережжі, вшанували пам’ять моряків, які загинули в роки другої світової війни, захищаючи землю і борячись з нацизмом, так само наших військових які загинули під час війни з Росією. Зрозуміло, що це свято с 2014 року стало складним і суперечливими, коли на нашу країну напала країна, представники якої називали себе братами. А тепер у нас онуки дідів, які воювали разом, сидять в окопах один проти одного і це не наша вина. Ми цю війну не починали, цю війну почали ті, хто разом з нашими дідами воював проти нацизму. Сьогодні ми всі розуміємо, що треба покладатися виключно на власні сили, розбудовуючи власну армію, власний військово морський флот, і створюючи нормальні умови для життя в країні, — зазначив Олександр Старух.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *