Сьогодні об 11.00 мала розпочатися сьома  сесія Запорізької міської ради восьмого скликання. Але розпочати її так і не вдалося, через те що в залі зареєструвалося лише 15 депутатів.

Присутні в залі фракції «Слуги народу», не зареєструвалися, таким чином висловлюючи свій протест проти нещодавнього звільнення секретаря запорізької міськради Анатолія Куртєва. Відповідне рішення ухвалив 25 червня міський голова Володимир Буряк, аргументуючи це неправдивою декларацією про майно посадовця.

Натомість депутати Запорізької міської радипобачили в діях міського голови Запоріжжя ознаки кримінального порушення, що підпадають під ст. 172 КК України (незаконне звільнення особи з особистих мотивів) та вимагають в судовому порядку скасування рішення мера про звільнення секретаря міської ради.  Відповідну заяву депутати подали обласної прокуратури і ГУНП в Запорізькій області, розповіла перед початком сесії голова фракції “Слуга народу” в міській раді Регіна Харченко.

Тож в якості протесту проти рішення Володимира Буряка, депутати не взяли участь в сесії. Вона була визнана неповноважною і закрилася.