Сьогодні зранку на Олімпійських Іграх в Токіо відбувся  фінальний заплив у чоловіків на дистанції 800 метрів вільним стилем. У битві за медалі Україну представляв запоріжець Сергій Фролова та рівнянин Михайло Романчук.

Романчук, який кваліфікувався з перший результатом, що став новим олімпійським рекордом , був серед лідерів протягом всієї дистанції. Фролов увійшов до квартету лідерів на другій половині дистанції. Українці, італієць Палтіньєрі та німець Велбрук мали б розігрувати медалі. Але отримали сюрприз від представника США.

В підсумку Михайло на фініші стає третім, поступившись не лише Палтіньєрі, а й американцю Роберту Фінку, який на фініші обійшов усіх завдяки стрімкому ривку. Сергій Фролов фінішує шостим.

«Приїхав на до олімпійського Токіо, щоб разом з Михайлом Романчуком скласти конкуренцію найсильнішим атлетам світу. Ми з Михайлом доводимо, що стаєрське плавання нині найсильніше в Україні», Прокоментував плавець пресслужбі Національного олімпійського комітету України та поділився сподіваннями на наступну дистанцію, на яку вийде вже завтра.

«Задоволений, що відпрацював цю 800 метрівку на 100%. Вирішив викладатися на ній з перших секунд, але все ж вона для мене закоротка. Налаштовуюсь на 1500 метрів, адже це наша коронна дистанція. Впевнений, ми її гарно відпрацюємо».