За останню добу в Запорізькій області зареєстровано 40  випадків захворювання на COVID-19. В тому числі 27 нових випадків  у Запоріжжі,  3 —  у Бердянську, по — 2 у Гуляйпільському, Запорізькому, Ново-Миколаївському районах, по одному – у Мелітополі, Оріхівському та Розівському районах.

Загалом в Запорізькій області, як і по Україні в цілому, захворюваність на COVID зростає – щотижня виявляють на 2% більше хворих. Про це розповів директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, сьогодні під час наради голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів.

Фахівці передбачають можливість подальшого загострення ситуації та посилення карантинних вимог, зокрема, введення “жовтої зони”. Тому, щоб уникнути нового локдауну та не порушувати ритму власного життя, потрібно завчасно подбати про своє здоров’я і зробити щеплення проти COVID-19, наголосив Олександр Старух.

На сьогодні в області для вакцинації громадян працюють 40 мобільних бригад та 128 стаціонарних пунктів щеплення і 10 центрів масової вакцинації. Щеплення населенню здійснюють 4 вакцинами: Астра Зенека, Коронавак, Пфайзер та Модерна. За словами директора Департаменту охорони здоров’я Олексія Кулинича, показники вакцинації значно зросли на минулому тижні і в середньому щодня щеплення робили майже 6 тисяч громадян.