За 20 днів проїхати всю Україну велосипедом, та розповісти про цінності здорового способу життя і згубність шкідливих звичок – таку мету поставив собі соліст гурту «Скай» Олег Собчук. 8 червня він виїхав з селища Мілове Луганської області,  і має фінішувати у місті Чоп на Закарпатті. За цей час Олег подолає відстань 2151 км, та відвідає 18 міст.

У маршруті відомого співака три міста Запорізької області – Собчук відвідав Мелітополь, Бердянськ та Запоріжжя.

У Запоріжжі, за підтримки Запорізької облдержадміністрації, співак дав концерт у розважальному комплексі Pool&Beach.

Ціль нашого велопробігу —  популяризація здорового способу життя під час пандемії , а також подолання відстані з крайньої Східної для крайньої Західної точки України. Ми кожного дня робимо по 80-170 км, і  у містах через які проїжджаємо,  виступаємо для наших військовослужбовців і робимо такі квартирники в кожному місті. Хочу подякувати Запорізькій обласні державній адміністрації, за те що організували наш концерт в такому прекрасному місці і зробили вхід безкоштовним, — розповів Олег Собчук.

Під час концерту Олег заспівав найпопулярніші хіти гурту «СКАЙ» та душевно поспілкувався з шанувальниками. Вже сьогодні співак вирушив велосипедом до Дніпра.