Під час всеукраїнського велотуру «Незалежний», Запоріжжя відвідав лідер гурту «Скай» Олег Собчук. Вчора співак на сцені комплексу Pool & Beach провів благодійний концерт, де агітував за життя без шкідливих звичок. Сьогодні відомий музикант вирушив із Запоріжжя до Дніпра. Колона місцевих велосипедистів проводжала Олега до кордону Запоріжжя та Дніпропетровщини, разом з ними проїхалася і заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова.

Олег власним прикладом спонукає людей приєднатися до спорту. І у Запорізькій області на цю ініціативу відгукнулося чимало охочих. Обласна влада завжди підтримає подібні ідеї і ми допоможемо, за потреби, з усіма організаційними питаннями, — прокоментувала подію Злата Некрасова.

Відомий співак ініціював індивідуальний велозаїзд з метою популяризації здорового способу життя під час пандемії та привернення уваги молоді до проблем алкоголю і наркотиків. Тур стартував 8 червня у крайній східній точці України — селищі Мілове Луганської області, пройде усією Україною і завершиться у м.Чоп на Закарпатті. 

У кожному великому місті фронтмен гурту СКАЙ виступатиме з благодійними заходами, де агітуватиме за здоровий спосіб життя, спілкуватиметься з фанатами та розповідатиме про свою творчість.