У червні в Мелітополі відкрилася після капітальної реконструкції краща на сьогодні спортивна школа Запорізького краю —  ДЮСШ № 3.

Проект було втілено в рамках програми президента України «Велике будівництво». Вартість ремонтних робіт склала 51,5 млн грн. За цей рік школа зазнала кардинальних змін – був відремонтований дах, зроблено монтаж мереж водопостачання, каналізації, електрики, опалення, облаштовано велику спортивну залу зі спеціальним спортивним ігровим покриттям, відремонтовано гімнастичний зал, закуплені меблі, обладнані роздягальні, облаштовано 6-ть кімнат хостелу для тимчасового проживання  спортсменів під час проведення змагань, реабілітаційний центр.

На цьому перетворення у мелітопольській спортшколі не завершуються — незабаром в новій будівлі з’являться і додаткові висувні трибуни, про це розповів директор ДЮСШ № 3 Євген Дем’яненко.

— На другому поверсі на балконах повинні з’явитися трибуни. Вони розсувні, зараз ми ведемо прорахунки. Орієнтовно ми можемо розмістити від 350 до 500 уболівальників на балконі. І це люди зможуть спокійно сидіти, а не впритул один до одного, — зазначив під час прямого ефіру ТРК Мелітополь Євген Дем’яненко.

Таким чином оновлений спортивний комплекс зможе приймати глядачів на змаганнях національного рівня.