Борець греко-римського стилю, Парвіз Насібов, який приніс Запорізькій області єдину медаль Олімпійських Ігор в Токіо, отримав чудову винагороду за своє срібло. За ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації спортсмен став володарем двовімнатной квартири у новому будинку, що у Бородинському районі.

Як розповів голова Запорізької ОДА Олександр Старух, квартиру для спортсмена придбали за дорученням Президента. Частину грошей взяли з обласної цільової програми з підтримки розвитку фізичної культури і спорту, але більшу частину грошей надала Малобелозерская громада, яка відгукнулася на прохання облдержадміністрації.

— Срібна медаль на Олімпіаді — це реально результат того, що в Запоріжжі створені умови і є люди, які вже десятиліття відтворюють міцну борцовську школу, яка дозволяє майже на кожній Олімпіаді нашим молодим хлопцям виборювати медалі. Вітаю Парвіза та його тренера з високими досягненнями. Президент надав доручення виділити квартиру нашому чемпіону. І ми його виконали. Ми попросили Малобілозерську сільську громаду, вони швидко провели сесію і допомогли у вирішенні цього питання, — зазначив Олександр Старух, вручивши борцю ключі від квартири.

Очільник області також зазначив, що паралельно триває робота з пошуку можливостей відзначення переможців і призерів Паралімпійських ігор, щоб зробити їх премії рівними з винагородами олімпійців.

Ми маємо мотивувати наших спортсменів, створювати комфортні умови для їх життя та професійної діяльності. Бо вони — справжня гордість нашого краю, — додала заступниця голови ОДА Злата Некрасова.

Нагадаємо, що Парвіз Насібов представляє Запорізьку область вже 8 років, до нашої області борець переїхав з Миколаєва, і весь цей час жив у орендованій квартирі. Спортсмен, якому нещодавно присвоєно звання Заслуженого майстра спорту України, не приховував радості від того,  що у нього тепер є власне житло.

— Я дуже радий, дуже щасливий, що є своє житло. Вдячний всім хто причетний до цього — президенту нашої країни Володимиру Зеленському, голові Запорізької ОДА Олександру Старуху та його заступниці Златі Некрасовій – вони зробили все, аби ця подія сталася! Величезне вам спасибі. 8 років тому я приїхав в Запоріжжя, почав займатися у тренера Євгена Черткова. Тоді, будучи хлопчиськом, я не міг подумати, що зайду так далеко. На досягнутому зупинятися не буду, буду домагатися нових спортивних успіхів. І радує, що молодь буде на це дивитися і ще більше прагнути до високих спортивних результатів. Район мені дуже подобається, він тихий і спокійний. Я б не хотів жити в центрі міста, не люблю метушні. Планую, що за рік-два у мене буде весілля, з’являться діти. І своє житло мати дуже важливо, — поділився Парвіз Насибов.