За програмою президента України «Велике будівництво» триває ремонт головних автошляхів Запорізької області. Продовжуються роботи на дорозі державного значення Т-08-19 Більмак — /М-14/ ( км 21 + 870 – км 50 + 167).

Ця автомобільна дорога була побудована в 1965-1966 роках с дорожнім одягом капітального типу. Багато років утримується в задовільному стані лише за рахунок експлуатаційного у тримання шляхом ліквідації ямковості.На автомобільній дорозі здійснюються вантажні та пасажирські перевезення. Автодорога пролягає по Куйбишевському та Бердянському районах Запорізької області та пов’язана з залізничною станцією залізниці «Запоріжжя-Донецьк» в районі смт Комиш-Зоря. Автодорога Т-08-19 з’єднує автодорогу «Запоріжжя-Маріуполь» з автодорогою М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

Проведення підготовчих робіт, на ділянці загальною протяжністю 28,3 км, підрядник розпочав наприкінці липня, та вже наразі приступив до виконання основних робіт з поточного середнього ремонту

Зараз на ділянці автодороги, яка проходить по території колишнього Більмацького, а нині Бердянського району, на 16,8 км дороги вже проведено фрезерування існуючого, непридатного для подальшої експлуатації покриття та регенерації основи методом «холодний ресайклинг» — 5,7 км.

Паралельно з цим продовжуються роботи з вирубки дикоростучої порослі і чагарнику та з укріплення узбіччя.Взагалі, робочим проектом передбачено: влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: вирівнюючого та верхнього шару покриття з ЩМА-20;підсилення основи автодороги;влаштування водовідведення з проїзної частини;ремонт 4 мостів та водопропускних труб;укріплення узбіч;влаштування тротуарів;нанесення дорожньої розмітки; встановлення дорожніх знаків. Підрядне підприємство: ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ»Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на об’єкті знаходяться під контролем фахівців відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.