Вчора в Києві  презентували національну програму «Здорова Україна». Проект президента включає в себе низку заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя, залучення українців до занять фізичною культурою,  загальне оздоровлення нації.

Перші результати реалізації проекту запоріжці побачать вже найближчими днями. Вже цього місяця в області відкриють дев’ять «активних парків» — доступних локацій для занять спортом людям будь-якого віку та рівня підготовки. «Активні парки» відкриють у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаку, Вільнянську, смт Веселе, с. Роздол та Новинській сільській громаді. Відкриватися вони будуть уже з завтрашнього дня, 23 червня. Загалом же планується створити активні парки в усіх 67 громадах Запорізької області.

Родзинкою таких майданчиків стане їх інтерактивність – відскакувавши спеціальний QR код за допомогою смартфона, можна буде отримати персонального тренера. В ролі тренерів виступатимуть провідні українські зірки спорту і сцени.  Тренування і тренери варіюватимуться в залежності від фізичних здібностей і підготовки учасника тренування. Організатори проекту обіцяють, той хто пройде всі рівні, від початківця – до постійних занять, в якості бонуса отримає віртуальне тренування з президентом України Володимиром Зеленським. Відповідне відео-заняття голова держави вже записав.

-У Запорізькому регіоні ми вже активно розбудовуємо спортивні майданчики та арени в рамках програми Президента України «Велике будівництво» для масового спорту. Наступний крок — «Здорова Україна». У рамках цього проєкту наші земляки отримають можливість займатися спортом під керівництвом провідних українських спортсменів, артистів та співаків, — розповів під час форуму «Україна 30» голова запорізької облдержадміністрації  Олександр Старух.