Створення індустріальних парків – один з пріоритетних напрямків економічного розвитку Запорізької області. Це визначено як стратегічне завдання і включено в програму «Велике будівництво». Адже індустріальні парки  будуть створювати нові робочі місця і зміцнювати економіку України, що в свою чергу, буде сприяти зниженню трудової міграції українців.

Успішні приклади роботи індустріальних парків вже є в Запоріжжі та Мелітополі. На черзі – Бердянськ. Курортним містом активно цікавляться іноземні інвестори.

Як розповів вчора, під час прес-конференції міський голова Бердянська, Валерій Баранов, турецькі партнери прислали приблизний розподіл ділянки та потужності по використанню майданчика для індустріального парку. Це надасть можливість займатися реєстрацією та робити проєкт.

Турки планують у Бердянську створити макаронний та кондитерський заводи, маслозавод, молокозавод, хлібозавод, млин та м’ясокомбінат. Це нові робочі місця для мешканців міста та податки у місцевий бюджет, зазначив мер курорту.