Минулого тижня відбулася історична подія — мостобудівники з’єднали о. Хортиця і лівий берег Дніпра верховою частиною вантового мосту. Була встановлена на тимчасові опори остання, шоста, секція прогонової будови верхової частини мосту. У підрядної організації ONUR GROUP розповіли про роботи, до яких тепер приступлять мостобудівники.

Команда Onur Group починає роботу над монтажем низової частини мосту, яка складається з двох секцій. Роботу над однією з них вже завершено, а друга секція — в процесі монтажу.

Команда Onur Group розпочинає роботу над монтуванням низової частини мосту, яка складається з двох секцій. Роботу над однією з них вже завершено, а друга секція – в процесі монтування.

-Зараз ми починаємо монтаж низової частини вантового мосту, що складається з двох секцій. роботу над однією з них вже завершено  і ймовірно до середини грудня ми закінчимо монтування обох секцій. Підготовка до зведення вже ведеться. Оскільки самі секції фактично завершені, ми готуємось до їх монтажу. Згодом ми почнемо піскострумну обробку та фарбування. Ми задоволені  сьогоднішным результатом, бо завершили усі підготовчі роботи до зведення низової частини мосту. Ми закінчили роботу над всіма елементами, і завершили її дуже швидко. Зараз на верховій частині тривають роботи по опусканню та зварюванню прогонових будов. Паралельно виконуються роботи по доливанню пілону, — розповіли  в Onur Group