У Запорізькій області триває контроль підготовки шкільних їдалень до старту нового навчального року. Нагадаємо, торік перевірка Держпродспожислужби виявила серйозні порушення у 29 шкільних їдальнях.

Керівництво  облдержадміністрації поставило місцевим громадам жорстку вимогу – усунути всі недоліки до 1 серпня. За останній час зауваження усунули вісім шкіл у Мелітополі, Василівці, Дніпрорудному, Балках та інших населених пунктах.

За оперативною інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на сьогодні найбільш складною залишається ситуація по 11 школах м. Запоріжжя та у с. Благовіщенка Василівського району.

-Громади мають зробити все можливе. Якщо не встигають завершити ремонти, варто змінити модель харчування школярів, привозити готові сніданки та обіди. Також у багатьох громадах за підсумками першого півріччя є перевиконання бюджетів. В першу чергу, ці кошти треба спрямувати на наведення ладу у шкільних їдальнях, –  наголосив голова Запорізької ОДА Олександр Старух сьогодні, під час наради з керівниками структурних підрозділів.