Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги розпочала приймати коронавірусних хворих. У ній вже розгорнули 50 ліжок для лікування пацієнтів цієї категорії. Протягом тижня розгорнуть ще 50.

У Запоріжжі до останнього часу хворих на коронавірус приймали сім медичних закладів. Серед них лікарні №1, №2, №6, №7, №9, дитяча лікарня №5, пологовий будинок №4. У цих медичних закладах збільшували чисельність ліжок, однак кількість хворих продовжує зростати. У цій ситуації міська влада прийняла рішення перепрофілювати частину Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги для лікування хворих на коронавірус.

  • Сьогодні ми розгорнули 50 ліжок для лікування коронавірусних хворих у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Всі ці місця забезпечені киснем. Разом з тим на цьому тижні плануємо розгорнути тут ще 50 додаткових ліжок. Загалом їх стане у цій лікарні 100, — сказав секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Коронавірусні ліжка у лікарні розгорнули у хірургічному корпусі. Перші 50 місць забезпечені киснем за рахунок централізованої системи або кисневих концентраторів. Наступні 50 ліжок також мають бути забезпечені киснем.

50 додаткових ліжок також розгорнули у міській лікарні №9. У той же час ситуація залишається важкою.

  • Ми розгортаємо додаткові ліжка, однак це не означає, що ми розвантажуємо інші коронавірусні лікарні. Кількість хворих продовжує зростати. У цій ситуації єдиний вихід вакцинуватися. Лише це дозволить зупинити епідемію. Хочу ще раз закликати запоріжців робити щеплення, — заявив Анатолій Куртєв.

Зазначимо, на цей період частину навантаження з проведення хірургічних операцій візьмуть на себе інші медичні заклади міста.