Перебуваючи з робочою поїздкою у Бердянську, голова облдержадміністрації Олександр Старух перевірив стан реконструкції   гімназії № 1 «Надія».

Відповідно до проєкту, в гімназії заплановано реконструкцію існуючого учбового корпусу № 1 з частковим переплануванням приміщень та прибудовою 2-х поверхової будівлі із спортивним залом. На сьогодні відсутність великого спортивного залу негативно впливає на проведення освітньо-виховної роботи в   гімназії та відповідного розвитку фізичної культури та спорту серед дітей та молоді.

Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 20357,65 тис грн.  Роботи виконує ТОВ «Будівельне об’єднання «Герц». Завершити реконструкцію планується у березні 2022 року. На сьогодні готовий нульовий цикл влаштування фундаментів, оздоблення фасадів існуючої будівлі з утепленням, внутрішнє оздоблення приміщень першого поверху (їдальня, класна кімната).

Голова облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, наскільки важливо дотримуватися встановлених термінів будівництва. При цьому не забувати про якість. Адже  коли є поєднання цих складових, маємо гарний результат.