В рамках президентської програми «Велике будівництво» у Мелітополі добігає завершення зведення одного з 25 спортивних магнітів України – льодової арени. На сьогодні  зовнішні роботи завершені вже на 90 відсотків, повідомляє РИА-Мелітополь.

Всередині завершується укладання технологічних труб і вже через кілька днів льодове поле повністю заллють водою і почнеться процес її заморожування.

— Роботи на льодовій арені завершені більш, ніж на 70%. Усередині починаєте обробка всіх технологічних приміщень: роздягалень, ресепшн, входу. Розпочато благоустрій, яке ми спробуємо завершить протягом місяця. Завдання, яке ставиться перед підрядниками, з 20 листопада приступити до пуско-налагоджувальних робіт, — зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Поруч з льодовою ареною вже формують паркувальні зони. В цілому, під парковку передбачено понад 140 місць. Поруч з ареною висадять, як хвойні, так і листяні дерева, уточнив міський голова.

— Всередині приміщення льодової арени буде спортивний зал для розминки і фізпідготовки, кафетерій поруч з трибунами, розрахованими на 500 місць.

Льодова арена, яка вже в цьому році буде здана в експлуатацію в Мелітополі, за інформацією міського голови, відповідає всім вимогам Федерації хокею та фігурного катання України для проведення змагань міжнародного рівня. Нагадаємо, паралельно будівництві в Мелітополі вже набирають тренерів з хокею та фігурного катання.