У Мелітопольському міському парку культури та відпочинку ім. М. Горького продовжуються активні роботи по будівництву скверу в італійському стилі. Два рокуи тут з’явився сквер в англійському стилі, який став однією з найпопулярніших локацій парку. Надихнувшись успіхом цього проєкту, керівництво міста вирішило продовжити створювати в парку тематичні зони відпочинку.

Новий сквер об’єднає в собі копії головних пам’яток Італії: давньоримський акведук, елемент руїн римського Форуму у вигляді п’яти колон, ротонду Пізнього Риму. Також в зоні відпочинку буде патіо (італійський дворик) в мініатюрі. В центрі всієї композиції — точна копія Пізанської вежі, виконана у масштабі 1:6. Споруда висотою 9,3 м, як і оригінал, буде нахилена на південь. По всій території скверу будуть розміщені лавочки та рослини у тематичних вазонах, прокладені доріжки у венеціанському стилі.

Скульптор Олег Куцевалов розповідає, що на створення цього скверу його надихнула багата історія Італії. У новій зоні відпочинку будуть представлені копії пам’яток епох Ренесансу, Стародавнього та Пізнього Риму. Архітектор зазначає, що виготовлення колон та різьблення всіх елементів виконується вручну.

— Насправді роботи дуже ювелірні, тонкі. Це не просто будівництво якогось будинку або технічного об’єкту, це більше художня робота, тому вона достатньо повільно просувається. Але, я думаю, що в жовтні цього року ми завершимо цей об’єкт і вже можна буде відпочивати та фотографуватися на території цього комплексу, — розповів директор парку Олег Обрєзанов.