У Мелітополі в найстарішому дитсадку міста «Ластівка» в самому розпалі ремонтні роботи. Реконструкція триває в рамках програми Президента України «Велике будівництво», вартість реалізації цього масштабного проекту – 24,6 мільйонів гривень. Обсяг фінансування з Державного фонду регіонального розвитку – 22,1 мільйона, залишок – з коштів місцевого бюджету.

В рамках виконання ремонтних робіт в дитсадку обладнають сучасний харчоблок. Запланована перепланування приміщень харчоблоку. У планах — виконати заміну електромереж, мереж водопостачання та каналізації, опалення та вентиляції, провести внутрішні оздоблювальні роботи з придбанням сучасного спеціалізованого обладнання.

Також під час капітального ремонту планують виконати заміну усіх інженерних систем будівлі (електрику, каналізацію, опалення тощо), ремонт вхідних груп; замінити віконні та дверні блоки на енергоефективні, замінити внутрішнє оздоблення приміщень, двері та покриття підлоги, створити систему пожежної сигналізації, провести енергоефективну модернізацію (утеплення фасаду, облаштування цоколю тощо), а також зробити благоустрій території та дитячих майданчиків.

Після реконструкції будівлі у дитсадку буде додатково відкрито 5 груп для дошкільного виховання 125 дітей віком від 3 до 6 років, зокрема інклюзивну групу і групу для дітей з затримкою психічного розвитку. З’явиться можливість підключення додаткового мультимедійного та комп’ютерного обладнання. Зменшення споживання теплової енергії внаслідок виконання енергоефективних заходів – 47 Гкал.