У Мелітополі льодову арену, яку готують до здачі в експлуатацію в цьому році, частина городян зможуть відвідувати безкоштовно. Про це мер міста Іван Федоров повідомив під час виїзної наради на об’єкт будівництва.

Нагадаємо, об’єкт зводять за програмою президента України «Велике будівництво», в рамках проекту «25 спортивних магнітів України».

Сьогодні підрядник виконує каркасні роботи. А наступний етап — заливка льодового статі спільно з монтажем. Одночасно на об’єкті працюють близько 50 будівельників щодня і в 2 зміни. Поруч будується паркувальна зона.

Скільки будуть коштувати заняття на льодовій арені поки не відомо, але безкоштовні спортивні групи, тут будуть набиратися, так само, як і в водно-спортивному комплексі.

— Ті діти, які займаються спортом на результат, відвідують басейн за рахунок міста. Така ж процедура буде і тут. Спортивні групи будуть відвідувати за рахунок бюджету. Але будуть і платні відвідини для дітей і дорослих, які захочуть провести дозвілля на льодовій арені, — пояснив мер міста Іван Федоров в інтерв’ю РИА-М.

Одним з керівників льодової арени, який буде відповідати саме за спортивний напрямок, стане Сергій Колмик — заслужений працівник фізкультури і спорту, був главою Херсонської міської відділення Федерації хокею України, членом Ради Федерації, директором льодового комплексу «Фаворит-Арена» в Херсоні.

— Планово ж це підприємство увіллється в структуру, яка включає в себе басейн, стадіон. Льодова арена буде підрозділом цього підприємства. І ми сьогодні ведемо переговори з людиною, яка, я сподіваюся, буде заступником директора підприємства зі спортивних питань. Це професіонал, який, сподіваюся допоможе нам налагодити роботу даного об’єкта, повідомив мер міста.