Сьогодні у Мелітополі відбулося урочисте відкриття рекоструйованої дитячо-юнацьної спортивної школи №3. Проект реалізовано в рамках президенської програми «Велике будівництво», за підтримки  Европейського інвестиційного банку та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Масштабні ремонтні роботи почалися рівно рік тому. Їх вартість склала 51,5 млн грн. За цей рік школа зазнала кардинальних змін – був відремонтований дах, зроблено монтаж мереж водопостачання, каналізації, електрики, опалення, облаштовано велику спортивну залу зі спеціальним спортивним ігровим покриттям, відремонтовано гімнастичний зал, закуплені меблі, обладнані роздягальні, облаштовано 6-ть кімнат хостелу для тимчасового проживання  спортсменів під час проведення змагань, реабілітаційний центр.

Окраса ДЮСШ — ігровий зал, який є одним з найбільших в Запорізькій області. Тут будуть проводитися чемпіонати національного та міжнародного рівня. Також в рамках реконструкції було облаштовано прилеглу територію -обладнали два мультифункціональних поля, де сьогодні відбулися турніри з футболу та баскетболу, а також тренажерний майданчик.

У ДЮСШ№3 близько 400 дітей різного віку займатимуться у секціях з семи видів спорту: дзюдо, гандбол, баскетбол, сумо, вільна боротьба, плавання та художня гімнастика.

Реконструйовану школу високо оцінили почесні гості, які спеціально прибули до Мелітополя на її відкриття: Міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт та його перший заступник Сергій Симонов, керівник Програми ООН по відновленню і побудові світу Віктор Мунтяну, старший експерт Європейського інвестиційного банку Рой Дрейкотт, заступник голови представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло, начальник відділу міжнародних проектів Департаменту впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку Вікторія Карась, Директор Південно-східного регіонального представництва УФСІ Василь Буртник, Держсекретар Міністерства молоді і спорту Олексій Перевезенцев, начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Міністерства молоді і спорту Володимир Манін і голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух та його заступниця Злата Некрасова.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт зазначив, що ДЮСШ№3 — це перший такий палац спорту для дітей в Україні, який є прикладом для всіх інших регіонів України.

Для нас дуже важливий меседж, який дав Президент України: «Спорт має бути стратегією розвитку держави». І ми бачимо як він розвивається тут. Для мене особливо важливо, щоб після спортивних змагань до цього міста поверталися лише золоті, срібні та бронзові медалі. Хочу подякувати і нашим європейським партнерам, які надали можливість побудувати такий спортивний комплекс. Для нас всіх це приклад дружби і результативності співпраці. Важливо, щоб був симбіоз бізнесу, Народних депутатів від регіону, обласної влади та керівництва громади, — зазначив Міністр.

В свою чергу, голова облдержадміністрації подякував керівництву громади, яке створило умови в яких можна якісно і швидко будувати потрібні об’єкти, а також мелітопольським будівельникам, які створили найкращий і найсучасніший спортивний комплекс.

Мені завжди радісно, коли ми відкриваємо об’єкти, збудовані для наших дітей! Ця спортивна школа – один з об’єктів, який увійшов до програми Президента з масштабної розбудови інфраструктури України «Велике будівництво». Вкрай важливим є те, що такі проекти реалізуються завдяки спільним, злагодженим діям Європейського інвестиційного банку, Президента України, обласної та місцевої влади. Гадаю, що таких об’єктів буде дедалі більше, — зазначив Олександр Старух у своєму привітанні.