Як зводять льодову арену у Мелітополі – перевірив начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Міністерства молоді і спорту Володимир Манін. На цьому тижні підрядник розпочав роботи із заливки бетонної основи. Чиновника з Міністерства вразили темпи робіт. На льодовій арені в дві зміни працюють близько 50 осіб.

— На цьому тижні почалася чорнова заливка. Паралельно триває монтаж сендвіч-панелей, сьогодні ці роботи будуть проводитися на покрівельної частини. Закінчаться роботи протягом 10 днів, — повідомив заступник міського голови Олександр Щербаков.

Наступний етап — внутрішні роботи. Об’єкт проінспектував начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Міністерства молоді і спорту Володимир Манін.

— Цей об’єкт Міністерство інспектувати кілька місяців назад. Вражають темпи. Сподіваємося, що цього  року будівництво буде завершено і на Новий рік багато мелітопольців зможуть покататися на ковзанах на льодовій арені, — зазначив начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Міністерства молоді і спорту Володимир Манін.

Нагадаємо, цей спортивний об’єкт будується в рамках президентської програми «25 спортивних магнітів».