В оновленому водно-спортивному комплексі міста Мелітополь відбувся Кубок України з плавання серед клубів. Участь у змаганнях взяли представники 11 клубів, у складі яких змагалися спортсмени з 20 міст України – загалом це півтори сотні учасників.
Гості змагань високо оцінили новий мелітопольський басейн. На думку багатьох учасників, сьогодні це найкращий басейн в Україні, раніше такі бачили лише на закордонних змаганнях.

Підтвердив думку учасників у президент федерації плавання України Андрій Власков:

-Цей чудовий спортивний басейн, комплекс збудований за ініціативи міської влади за програмою президента України «Велике будівництво»! Він допомагає створювати спортивну інфраструктуру для розвитку нашого виду спорту, навчання дітей плаванню, оздоровлення жителів Мелітополя. Сподіваюся що цей басейн стане не лише центром розвитку плавання у Запоріжіжі, а й одним з центрів підготовки національної збірної України з плавання, місцем проведення всеукраїнських та міжнародних змагань!

Під час урочистого відкриття привітала учасників змагань заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова:

Ми пишаємося, що завдяки розвитку спортивної інфраструктури, який відбувається по всій Україні за програмою Президента України «Велике будівництво», ми можемо приймати гостей в цьому прекрасному водному комплексі. Адже великі перемоги складаються з багатьох факторів, в тому числі — доступності і зручності занять. Мелітопольської басейн сьогодні є найкращим в Запорізькій області, і я хочу подякувати керівництву міста Івану Федорову за те, що створює такі прекрасні умови для розвитку спорту. Всі ми знаємо, що в найближчі дні в Токіо стартують літні Олімпійські Ігри, де Запорізьку область представляють вісім спортсменів, в тому числі і два плавця! І я щиро вірю, що на наступних олімпіадах ми обов’язково побачимо когось із учасників сьогоднішніх змагань!

За результатами кількаденної боротьби на блакитних доріжках Мелітополя, перше місце у змаганнях клубів вибороли київські «Халки». На другому місці – ДФКС з Дніпропетровщини, треті — УМС КОДА з Київської області.
Якщо говорити про особисті результати виступів запоріжців – слід відзначити Максима Овчіннікова – він не лише переміг на дистанції 100 м брасом, а й встановив при цьому новий юніорський рекорд України — 1:00.18. Також Максим Виборов срібло на дистанції 200 м брасом — 2:10.54. Був другим у складі комбінованої естафети 4х100 м (3:42.20). Виборов друге місце у складі комбінованої змішаної естафети 8×50 м (3:36.56) та третє – у складі змішаної естафети 8×50 м вільним стилем.
Ще дві нагороди здобув Артур Бутенко – юнак став бронзовим призером на дистанціях 100 і 200 м вільним стилем (0:49.87 та 1:50.91)