У Мелітополі добігає завершення реконструкція пологового будинку. Ремонт розпочався рік тому, і за цей час було повністю замінено комунікації, капітально відремонтовані внутрішні приміщення, будівлю було утеплено і відремонтовано фасад.

У пологовому будинку на 4 поверсі розміститься гінекологія. На третьому поверсі будуть знаходитися виключно породіллі з дітьми — 15 палат, де будуть перебувати 40 жінок з дітьми.

Також у пологовому буде облаштована гінекологія, акушерське та неанатологіческое відділення,  працюватимуть 4 операційних зали в 2 оперблоках і 7 пологових блоків.

Подбади не лише про функціональне, а й про естетичне оформлення пологового будинку – фасад будівлі і внутрішнє оздоблення, зроблено за ескізами дизайнерів.

А для того, щоб щасливі татусі не псували стіни оновленого закладу – на території пологового облаштують спеціальні стенди, де вони зможуть залишати свої привітання породіллям.

Вартість реконструкції пологового будинку в Мелітополі — 63,2 млн грн, вона здійснюється  за кошти Європейського інвестиційного банку та місцевого бюджету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *