В рамках Програми Президента «Велике будівництво» на другій ділянці обласної автодороги загального користування місцевого значення О081030 Арабка — Астраханка — Мордвинівка — Гірсівка — Степанівка – Перша в селі Костянтинівка завершується виконання поточного середнього ремонту.

Для забезпечення безпеки дорожнього руху в районі найбільшого села Запорізької області, Костянтинівки, виконується нанесення горизонтальної дорожньої розмітки із застосуванням світлоповертальних кульок.

Зазначимо, що в рамках ремонтних робіт на ділянці загальною протяжністю 7,655 кмпроведено холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, що зазнало ушкоджень та руйнувань за роки експлуатації дороги. А також відфрезеровано та влаштовано вирівнюючий шар (з крупнозернистого щільного асфальтобетону)  і верхній шар покриття (з дрібнозернистого щільного асфальтобетону на модифікованих в’яжучих полімерах) на площі 48 461,8 м².

Також на замовлення ДП «Місцеві дороги Запорізької області» проведено укріплення узбіч, влаштовано 14 посадково-зупинкових майданчиків, влаштування бордюрів та поребрику на зупинкових комплексах, встановлено нові дорожні знаки.