На підході до шляхопроводу в Шевченківському районі Запоріжжя ліквідовано аварійну колійність.

Днями “Запорізький облавтодор” завершив роботи з заміни основи дорожнього покриття на км 289+146 автодороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта (підхід до шляхопроводу в межах міста Запоріжжя) та було відкрито рух по оновленій ділянці автодороги, про це повідомляє Служба Автомобільних доріг у Запорізькій області.

Роботи з заміни основи виконувались в рамках експлуатаційного утримання доріг державного значення на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Нагадаємо, через інтенсивний рух великогабаритного транспорту перед світлофором на перехресті автодороги М-18 Харків — Сімферополь — Алушта – Ялта (км 289+146) з вулицею Чарівною та автодорогою Н-15 Запоріжжя — Донецьк утворилась небезпечна колійність.Для її усунення та забезпечення безпеки дорожнього руху, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було прийнято рішення виконати заміну основи з влаштуванням вирівнюючого шару дорожнього покриття. Роботи ДП “Запорізький облавтодор” були виконані завчасно. Наразі проїзд забезпечено.