У селищі Сонячне, що у Широківській громаді, на фінішну пряму вийшли ремонтні роботи у Центрі первинної медичної допомоги. Вже виконана архітектурно-будівельна частина, утеплення, зовнішнє та внутрішнє оздоблення будівлі, водогін та каналізація, електричні роботи. Також закуплено та встановлено теплові радіатори, виконано монтаж систем кондиціювання та вентиляції, здійснено благоустрій території. Окрему увагу під час будівництва приділили доступності для інклюзивних та маломобільних груп населення. Попереду – обладнання охоронної та пожежної сигналізації, озеленення території та завершити влаштування зовнішніх мереж каналізації та водогону.

— Важливо, що при будівництві враховані всі вимоги безбар’єрності та доступності. Медичний заклад має обслуговувати всі верстви населення, ні для кого не буде перешкод. Сучасний медичний центр у селищі Сонячне – це підтримка мешканців громади, які матимуть доступ до всіх необхідних медичних послуг, — зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старухякий відвідав заклад під час робочої поїздки до Широківської громади.

Новий центр надаватиме послуги населенню з медико-санітарної допомоги, зокрема, невідкладній медичній допомозі, на прийомі у центрі та вдома за викликом.