На базі КНП «Токмацький центр первинної медико-санітарної допомоги» Токмацької міської ради організовують субрегіональний склад для вакцини проти COVID-19.

Наразі триває ремонт приміщення. Запрацювати сховище має вже у цьому місяці, що дозволить створити більш сприятливі умови для зберігання і транспортування вакцин, які вимагають дотримання холодового ланцюга, а також більш оперативно доставляти їх до громад, ніж коли це відбувалося з  м.Пологи. Про це розповіли токмацькі медики голові Запорізької обласної державної адміністрації Олександру Старуху, під час сьогоднішнього візити до закладу.

Також голова ЗОДА відвідав місцевий пункт масової вакцинації – сьогодні тут працюють дві бригади. Людей приймають у будні дні з 8 до 17 години. За добу робиться 30-70 щеплень.

Олександр Старух зазначив, що Токмак має низькі темпи вакцинації, найближчим часом треба їх суттєво збільшити.

У Токмаку вакциновано близько 4 відсотків дорослого населення. Це дуже низькі показники. Темпи вакцинації треба як мінімум подвоїти. Ми маємо зробити все, щоб люди були захищені. До вересня необхідно щепити 50 та більше відсотків населення області, — наголосив Олександр Старух.