Консолідувати зусилля, за для розвитку Запорізького краю – такої домовленості досягли дев’ять Народних депутатів України від Запорізької області, та голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух. Участь у зустрічі взяли Юлія Яцик, Генадій Касай, Олександр Кабанов, Павло Мельник, Сергій Мінько, Євген Шевченко, Артем Кунаєв. Марина Нікітіна та Сергій Штепа долучилися до дискусії за допомогою у Zoom.

Голова регіону зазначив, що серед пріоритетних напрямків спільної роботи – медицина, внутрішній туризм, екологія та проект «Велике будівництво»:

Разом ми зможемо оперативно вирішувати багато проблем.  Ваша підтримка  потрібна для внесення змін до законів щодо видачі дозвільних документів та призначення керівників комунальних закладів. Також дуже важливий депутатський контроль за використанням коштів державної субвенції, яку виділили для закупівлі ноутбуків освітянам, — зазначив Олександр Старух.

Нам треба бути системними та ефективними. Потрібні проекти, з якими можна виходити до Офісу Президента України та Кабміну.  Є конкретні кроки: визначитися із планом розвитку області, запропонувати цікаві та корисні для людей проекти, лобіювання у Києві. Це прості речі, але без них нікуди, — зазначив народний депутат України Геннадій Касай.

Голова області зазначив, що допомогу народних обранців можна спрямувати для соціально-економічного розвитку територій та ефективної конкуренції із нашими сусідами за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Народні депутати активно взялися пропонувати шляхи ефективної співпраці, і вже за два тижні продовжать дискусію у Мелітополі.

Крім того, найближчим часом об’єднання запорізьких депутатів буде зареєстровано у Секретаріаті Верховної Ради України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *