У розпалі бетонування захваток на з’їзді з низової частини балочного мосту на острів Хортицю

Днями на споруді №5 робочі зняли парник з чергової забетонованої захватки. Бетон вже набрав під ним 50% міцності.

Як розповів начальник дільниці Олександр Йордан, для влаштування цієї захватки було використано 85 тонн арматури і 220 м3 бетону, -пише «Індустриальне Запоріжжя».

Готуємо опалубку під тротуар, куди приймемо ще близько 30 м3 бетону, — розповів Олександр. — Зараз армуємо наступну захватку на спорудженні №5. Успішно просуваються роботи і на споруді №3 — це під’їзд до мосту з боку Хортицького району.

Монтують опалубку, бетонують плиту проїзду і тротуар, а також займаються демонтажем конструкцій.Фахівці взяли серйозний темп робіт. Бетонувати захватки на під’їздах до мосту будуть одночасно з двох сторін — з боку Хортиці і з боку Хортицького району.

— Зараз сприятливі умови для бетону — щоб він набрав міцності, — ділиться Олександр. — Хочемо встигнути все, щоб в морози не заливати. Ми ж будуємо для себе! Ми зацікавлені робити і швидко, і якісно.

За словами Олександра, на споруді №5 фахівці закінчили бетонування шести плит проїзду. Тепер ллють тротуар.

— Готуємо сьому, залишаться восьма і дев’ята, для більш рівномірного розподілу навантаження ллється спочатку дев’ята, — розповів начальник ділянки. — На спорудженні №3 сім захваток.

Нагадаємо, рух по низовій частини мосту через Старий Дніпро мають відкрити до кінця цього року.