Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух зустрівся із членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України, доктором педагогічних наук, професором Андрієм Шевцовим. Гість планує розвивати інтегральну інформаційно-методичну систему, що охопить усі центри та системи реабілітації в Україні.

Однією з головних тем розмови було створення безбар’єрного простору в області.

Ідеєю Андрія Шевцова є створення інформаційного хабу на базі Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії. Це дозволить цьому закладу залучити додаткове фінансування і значно розширити власні програми підготовки, зокрема, навчання дітей та молоді з обмеженими можливостями та сприяння їх подальшому працевлаштуванню.

«Поняття безбар’єрності сьогодні ми розглядаємо у більш широкому значенні, ніж це було кілька років тому. Вона стає поступово новою суспільною нормою. Запорізька область також долучилася до розробки Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору. Робота за цим напрямком ведеться щоденно» — зазначив Олександр Старух. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *