Студентська та учнівська молодь Запоріжжя взяла участь у масштабному святі, присвяченому Дню фізичної культури і спорту в Україні та Міжнародному дню студентського спорту в програмі Олімпійського тижня. На стадіоні «Спартак-КПУ» зібралися студенти вищих навчальних закладів Запорізької області, студенти закладів фахової передвищої освіти та учні закладів професійної/професійно-технічної освіти.

Свято стартувало з масової руханки, яку провели студенти та викладачі Національного університету  «Запорізька політехніка» під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури олімпійських та неолімпійських видів спорту,  майстра спорту міжнародного класу зі спортивної аеробіки Катерини Шеховцової.

Зазначимо, що таким чином Запоріжжя доєдналося  до національного святкування Міжнародного дня студентського спорту, який в Україні відзначають з 2018 року. Цього дня аналогічні спортивно-масові заходи відбулися в усіх обласних центрах України.

Також в рамках відзначення Міжнародного Дня студентського спорту провели обласні змагання з мікрофутзалу серед студентів ВИШів  та закладів фахової передвищої освіти  – участь в них взяли 20 команд. Перемогу святкувала збірна Запорізького національного університету «Надія ЗНУ». Друге місце посів Таврійський державний агротехнологічний університет ім.Дмитра Моторного. Третім став Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету.

Також в рамках святкування та з нагоди Дня фізичної культури і спорту були нагороджені найактивніші представники спортивного руху в освітянській галузі.