Необхідність створення глобального плану розвитку транспортної інфраструктури міста Запоріжжя, відзначив сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, під час зустрічі з журналістами на будівництві мостових переходів через Дніпро.

За словами очільника області, поява нових мостів через Дніпро вирішить питання пробок на Хортиці та мостах. Але є ймовірність, що затори перемістяться у центр Запоріжжя і на Набережну – адже транспортні артерії обласного центру давно потребують оновлення.

Стратегічна задача на наступний рік — місто має спланувати подальший розвиток транспортної інфраструктури, аби було куди пересуватися транспорту з мостів. Найближчим часом разом з містом та Обленерго будемо розглядати можливості розширення проїжджої частини по вулиці Тюленіна – там потрібно посунути лінії електромереж, — розповів Олександр Старух, — Також є ідея  зробити з Південного мікрорайону Запоріжжя прямий вихід на трасу Харків-Сімферополь – будуть  виїжджати машини на набережну, і звідти на трасу, щоб в місті не було заторів. Це завдання  в першу чергу міста, але область готова завжди допомогти.