Заступника начальника з превентивної діяльності одного з відділів запорізької поліції викрито на вимаганні та одержанні хабарів. Про це повідомляє національна поліція України у Запорізькій області.

Як з’ясували правоохронці, заступник начальника з превентивної діяльності одного з відділів Запорізького районного управління поліції забажав щомісяця 35 000 гривень «відкату» з місцевого мешканця. Хабар в обмін на безперешкодне ведення підприємницької діяльності.

Після одержання другої частини вищезазначеної неправомірної вигоди – 17 000 гривень — 36-річного поліцейського затримали у службовому кабінеті. Слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Мелітополі, готують йому оголошення про підозру за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

У разі доведення вини фігурантові загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. © Офіційний сайт Національної поліції: https://zp.npu.gov.ua/news/novini/za-vimagannya-nepravomirnoji-vigodi-zatrimano-policzejskogo-zaporizhzhya-vnutrishnya-bezpeka-naczpolicziji/