Вчора, на позачерговій сесій запорізької обласної ради, депутати ухвалили пропозицію облдержадміністрації, виділити з резервного фонду бюджету 10 мільйонів гривень, на проєктно-вишукувальні роботи двох об’єктів.

Левова частка цих коштів, а саме 8,8 млн грн піде на проектування комплексу будівель КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» ЗОР. Цей заклад став надзвичайно необхідним в період коронавірусної пандемії, втім давно не відповідає сучасним вимогам – частина лікарні розташована у старих одноповерхових корпусах.

Як розповів сьогодні під час брифінгу, голова Запорізької облдержадміністрації, Олександр Старух – підготовлений за кошти обласного бюджету проект , планують подати на конкурс Європейського інвестиційного банку, вже цієї осені. Тож необхідно було провести позачергову сесію, аби встигнути створити проект. Також голова ЗОДА розповів, що ймовірно нові корпуси інфекційної лікарні розташовуватимуться за містом – такий варіант обговорювався під час зустрічі з Міністром охорони здоров’я, на початку тижня у Києві. МОЗ пропонує винести інфекційні лікарні в усіх містах, за межі населених пунктів. Втім поки що це питання обговорюються.