12 травня в Україні відзначають День Медичної сестри. В Запоріжжі з цієї нагоди представники обласної влади завітали до найгарячішого рубіжу медичної допомоги регіону – обласної інфекційної лікарні, яка вже другий рік поспіль стоїть на варті боротьби з коронавірусом.

Почесні відзнаки провідним працівникам галузі вручили заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

Ви, як ніхто, розумієте важливість та відповідальність власної справи.  Ви кожного дня рятуєте людей та завжди готові прийти на допомогу. Саме медичні сестри першими приймають виклики та завжди супроводжують пацієнта. Бажаємо вам здоров’я у родинах, затишку вдома, професійного зростання та наснаги, — звернулася до медичних сестер Злата Некрасова.

Відзначимо, що сьогодні у Запорізькій області працює близька 15 тисяч медичних сестер. 13 тисяч – у комунальних лікувальних закладах, ще близько двох тисяч у галузях освіти, соціального захисту населення, військових частинах. У громадах комунальні заклади укомплектовані медсестрами майже на 100%, лише у Запоріжжі бракує молодшого медичного персоналу. У Запорізькій області діє чотири навчальні заклади, які готують медичних сестер – два у Запоріжжі,  по одному – в Бердянську та Мелітополі. Щороку близька трьохсот випускників поповнюють лави молодшого медперсоналу.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *