На початку серпня радісна звістка облетіла спортивну спільному Запоріжжя – 15 річна оріхівська спортсменка Марія Клейн стала чемпіонкою світу з ММА, серед спортсменок до 15 років. На світовій першості, що проходила в Софії (Болгарія) дівчина виграла всі свої поєдинки достроково – на кожну перемогу Марії знадобилося не більше 20 секунд.

Сьогодні юну чемпіонку та її тренера і батька Ахмеда Клейна, вітали у Запорізькій обласній державній адміністрації – заступниця голови ЗОДА Злата Некрасова подякувала Марії за високий результат, та побажала успіхів у подальшій кар’єрі.

За словами спортсменки, для того аби досягти цього результату вона тренується сім днів на тиждень по 5-8 годин. Дівчина поставила собі амбітну мету – виступати на професійному рівні UFC, до якої іде впевненими кроками.

Як розповів батько, за сумісництвом тренер Ахмед Клейн, вони використовують унікальну методику, яка поєднує в собі кілька видів єдиноборств, завдяки чому Марії вдається здобувати перемоги в різних видах спорту.