Цих вихідних у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай», за ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації, пройшов масовий велопробіг присвячений до  30 річниці Незалежності України «Спортивні та незалежні».

У спортивно-масовому заході прийняли участь керівники облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати обласної ради, які разом зі спортсменами обласних спортивних шкіл подолали на велосипедах дистанцію 5,5 км.

На заході були присутні заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова, заступник міського голови Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк, депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков, заступник начальника управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Владислав Ковпак.

Радує, що до ініціативи обласної державної адміністрації приєдналося так багато любителів велоспорту! Спортивні заходи, мабуть, як ніякі інші, об’єднують і зближують запорожців! Цим пробігом в черговий раз показали, наскільки важливо і гостро стоїть питання облаштування велосипедне інфраструктури в місті і області. Формування здорової нації, популяризація фізичної активності, а як результат поліпшення якості життя і довголіття українців — одна з головних задач, яка стоїть сьогодні перед представниками влади всіх рівнів, — зазначила заступниця голови ЗОДА Злата Некрасова.

Після подолання маршруту наймолодший та найдосвіченіший учасники отримали грамоти оргкомітету заходу та подарунки.