У Запоріжжі триває оновлення обласної клінічної лікарні. Завершується термомодернізація корпусів, найближчими днями відкриють реконструйоване за програмою «Велике будівництво» приймальне відділення, також тривають роботи з облаштування унікального закладу — регіонального центру медичної практики, або «медичного хабу».

Питання логістики цього закладу обговорили на робочій нараді у голови облдержадміністрації Олександра Старуха.  За словами головного лікаря закладу Ігоря Шишки, роботи вже розпочались. Перший крок – облаштувати проїзд для громадського та приватного транспорту, розширити дороги та спланувати нову велику парковку для відвідувачів. Також обласна влада веде діалог із Запорізьким міськвиконкомом про продовження тролейбусного маршруту для зручності понад 2 тис. працівників та відвідувачів ЗОЦКЛ.  У перспективі можна говорити і про новий затишний парк біля медичного містечка. 

Цей проєкт унікальний. Хаб дозволить оптимізувати ресурси різних медичних закладів і надавати висококваліфіковане медичне обслуговування мешканцям регіону. Для цього необхідно об’єднати зусилля влади, медиків, вишів. До облаштування ХАБу можуть долучитися депутати, міська влада, соціально відповідальний бізнес тощо, — відзначив Олександр Старух.

Нагадаємо, для розвитку цього проєкту  виділено 60 млн грн державної субвенції. З них 40 млн витратять на реконструкцію поліклініки, а решту – на оновлення території та створення вертолітного майданчика для санавіації.