З кінця червня ніяк не вдається провести сесію запорізької міської ради. Вперше сесія, яка мала відбутися 30 червня, закрилася так і не розпочавшись через неостатню кількість депутатів у залі. Обранці не зареєструвалися, таким чином висловлюючи свій протест проти звільнення секретаря запорізької міськради Анатолія Куртєва. Відповідне рішення ухвалив 25 червня міський голова Володимир Буряк, аргументуючи це неправдивою декларацією про майно посадовця.

Повторну зустріч міський голова призначив депутатам на 2 липня, але ситуація повторилася. Провести сесію не вдалося, бо  в залі зібрались лише депутати однієї фракції.

Вже за кілька днів  Володимир Буряк оголосив нову дату сесії, втім і її довелося скасувати – очільник міста терміново потрапив до лікарні, де переніс операцію на серці.

https://rezonans.zp.ua/deyaki-deputati-miskradi-sklikayut-dostrokovu-sesiyu-miskradi/Вчора 25 депутатів виступили з заявою, що збираються провести позачергову сесію міськради. Втім сьогодні сесія теж не відбулася. Ще до її початку біля будівлі міської ради зібралося близька сотні чоловіків, які представилися активістами. Згодом молоді люди заповнили сесійну залу, заблокувавши робочі місця депутатів та президіуму.

Станом на 13.00 до міськради прибула група оперативного реагування Нацполіції, яка зараз проводить слідчі дії.