21 травня в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Цього року участь в ньому візьме понад 16 тисяч жителів Запорізької області. До проведення ЗНО залучили близько 3000 працівників освіти.

Оскільки вже другий рік поспіль ЗНО триває за умов карантину, головна мета влади – гарантувати безпеку учнів та освітян. На цьому під час пресконференції наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Частину вакцини спрямують на щеплення освітян, які беруть участь у проведенні тестування. Також для усіх центрів закупили засоби дезінфекції та захисні маски. Все має пройти організовано та безпечно,  — зазначив Олександр Старух.

На сьогодні в Запорізькій області вакцинацію пройшли 2128 працівників освіти, в тому числі  376 залучених до ЗНО.

Як відомо, днями оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я з протидії вакцинокерованим інфекціям прийняв рішення використати усі 378 тисяч доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech для щеплення 1-ю та 2-ю дозою 189 тисяч працівників сфери освіти.

Станом на ранок 19 травня у Запорізькій області щеплено працівників освіти  — 2128 осіб. Загалом же з початку вакцинальної кампанії в нашому регіоні охоплено щепленнями 37 286 осіб, у тому числі 745 людей закінчили вакцинацію.