В обласному центрі розпочинають роботу п’ять перших центрів масової вакцинації від COVID-19. Про це повідомила заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова. Центри масової вакцинації почнуть працювати з 26 червня, безкоштовно вакцинуватися можуть всі охочі, які зареєструвалися в ДІЇ.

Центри розташовані у п’яти місцевих закладах охорони здоров’я первинної ланки:

1. КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №1» за адресою пр. Соборний, 88;

2. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», вул. Авраменка,4;

3. КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5», вул. Запорозького козацтва, 25;

4. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8», вул. Харчова, 2;

5. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 10», бул. Шевченка, 25

Ці центри працюють з 10.00 до 16.00 лише у вихідні та святкові дні.

Здійснювати щеплення будуть медичні бригади двократно з інтервалом у 28 днів вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вакцинація для всіх безкоштовна,

Вакцинуватись в Центрах можуть ДОРОСЛІ люди будь-якого віку, які записувались на вакцинацію через додаток «ДІЯ» або через контакт-центр МОЗ та люди, які записувались на вакцинацію через реєстратури або у свого сімейного лікаря. Кожна особа отримає запрошення на вакцинацію на конкретний день та час.

Крім того, людина може сама звернутись до сімейного лікаря або в територіальний центр первинної медико-санітарної допомоги, де вона також отримає запрошення на щеплення.

Крім того, щеплення від COVID-19 можуть отримати населення області від 18 – 59 років, які мають супутні захворювання, але пріоритет надається літнім людям.

Найближчим часом в Центрах може вакцинуватись будь-яка людина, яка бажає це зробити.

Для цього необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Адміністрація області закликає населення м. Запоріжжя прийти до вищезазначених центрів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19, шляхом здійснення вакцинації.