Сьогодні у виставковому центрі «Козак-палац» відкрився Запорізький Промисловий Форум цьогоріч у виставці беруть участь близько 100 учасників, які представляють понад 300 торгівельних марок. Захід триватиме три дні, а відвідати його можуть всі охочі.

За ініціативи Запорізької торгово-промислової палати, Промисловий Форум вже чверть століття збирає в нашому місті провідних виробників країни. Це ефективний майданчик для презентації власної продукції та пошуку нових партнерів. У колі однодумців з’являються нові проєкти, укладаються вигідні контракти, зароджуються перспективні ініціативи та колаборації.

На Форумі презентуються актуальні розробки в галузі металургії, машинобудування, ливарних технологій, зварювання, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень. Окрім цього, програма заходу насичена значною кількістю науково-практичних конференцій, ділових зустрічей.

Офіційне відкриття заходу відвідав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух :

Такі зустрічі — це спосіб розвитку науково-технічного потенціалу регіону. В сучасному світі, щоб не стояти на місці, треба бігти дуже швидко. Конкурентність стає базовою характеристикою економіки. Ми змагаємось не лише із зарубіжними країнами, але й із сусідніми містами та областями. Запоріжжя  має стати інженерною столицею України! І такі досягнення у нас вже є. На новій технологічній основі відроджується машинобудування на ЗАЗі, за кілька днів разом із ДТЕК будемо відкривати унікальне сховище енергії на Запорізькій ТЕС. Зростання економіки — це наповнення бюджетів, можливість будувати нові школи, лікарні та дороги, покращувати життя людей.  Запорізька область – відкрита та безпечна для інвестицій. Запорука нашого успіху — це спільна праця влади, бізнесу та науки, — прокоментував Олександр Старух, відкриваючи Форум.