На Запоріжжі мостобудівники ремонтують міст через р. Малий Утлюк. Вінрозташований на км 437+695 міжнародної автодороги державного значення М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, за перехрестям з дорогою на Кирилівку в напрямку Херсонської області.Міст був побудований ще в 1949 році, він складається з верхового та низового переходів. Після обстеження спеціалістами, було виявлено низку дефектів, наявних на верховій частині мосту. Ремонт та посилення дефектних конструкцій потребує значних витрат та є економічно недоцільним, тому Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було прийнято рішення про повну перебудову верхового мосту.

Ремонт виконується ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” в рамках президентської програми “Велике будівництво”.Проектними рішеннями робочого проекту передбачається виконати: будівництво нового верхового автодорожнього мосту за розрахунковою схемою 21,0+24,0 м після повного розбирання дефектної існуючої споруди (верхового мосту); перевлаштування ділянок сполучення нового мосту з автодорожніми підходами, за умови дотримання вимог діючих норм проектування та виконання необхідного обсягу дорожніх робіт.

Роботи з капітального ремонту мосту були розпочаті наприкінці червня. Тоді мостобудівники розбирали існуючу споруду верхового мосту. Наразі вже виконуються роботи з забивання паль, які будуть формувати основу мосту.

На період ремонту рух транспорту здійснюється по низовій частині мосту. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути уважними за кермом та враховувати дорожню обстановку на цій ділянці автодороги