У боксерському клубі «Хорт» сьогодні розпочався чемпіонат області з боксу серед молоді 2003-2004  років народження. Всього у змаганнях з боксу серед молоді 2003-2004  років народження беруть участь 53 вихованці спортивних клубів Запорізької області.

Під час урочистого відкриття змагань учасників привітала заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова. Вона відзначила, що бокс у Запоріжжі один з найбільш успішних, популярних та розвинених в видів спорту. А місцеві спортсмени  стабільно демонструють високі результати на змаганнях національного та міжнародного рівня , і входять до національної збірної у різних вікових категоріях. Посадовиця побажала боксерам успіху в ринзі, а також запросила завтра у фан-зону Євро-2020 вболівати за збірну України у матчі проти Англії.

Також перед початком змагань відзначили титуловану запорізьку боксерку Ольгу Шалімову та її тренера Дмитра Орєхова – днями спортсменка завоювала срібну медаль чемпіонату Європи серед спортсменів до 22 років, що проходив в Італії.

Півфінальні та фінальні поєдинки відбудуться відповідно у суботу та неділю. За їх результатами чемпіонату визначиться склад збірної  області, для участі в національних змаганнях серед молоді.