У понеділок, 7 червня, співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України в Запорізькій області, спільно з прокуратурою був затриманий при отриманні хабаря заступник директора КП «Дубовий гай »громадянин С. Його впіймали на гарячому – посадовець приймав суму у 15 тисяч гривень, в одного з підприємців який працює на території парку, за дозвіл і надалі вести  діяльність у «Дубовому гаю». За нашою інформацією, затриманий є позашлюбним сином голови районної адміністрації Олександрівського району Запоріжжя,  Валерія Мостового. Втім, на контекст схеми викритої правоохоронцями, це впливає несуттєво.

За словами підприємців, які працюють в парку – система вимагання хабарів з боку керівництва, процвітає у «Дубовці», за безпосередньої підтримки і заступництва міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. Замість наведення порядку в центральному парку міста і забезпечення безпеки громадян, місцева влада направила сили на організацію тиску на підприємців, які працюють на території «Дубового гаю». Навть трагіча загибель 8-річної дівчинки, через жахливий стан обладнання парку, що стався 2020 року, не змусила посадовців схаменутися, та почати наводити лад. Єдина мета керівництва парку, і тих хто стоїть за ним — отримання наживи і поповнення власного бюджету, шляхом вимагання хабарів за надання права здійснювати торгівлю та надавати послуги на території парку.

В результаті бізнес, замість того щоб дбати про якість своєї продукції та безпеку атракціонів, має думати, де взяти кошти та які статті своїх витрат скоротити, аби виділити гроші на хабарі. У цьому контексті логічно припустити, що хабарі платяться з тих самих кошторисів витрат, які мають бути закладені на забезпечення безпеки відпочиваючих в парку. І все це заради того щоб оточення Буряка й надалі могло жити на широку ногу — не лише за рахунок городян, а й за рахунок їх здоров’я і життя,  і  не дай Бог, ще раз за рахунок життя чиїхось дітей.