Вчора ввечері, 3 липня, відбувся матч чвертьфіналу Євро 2020, в якому збірна України грала проти збірної Англії в чвертьфіналі. Українська збірна під орудою Андрія Шевченка, вперше за історію вийшла до ¼ Чемпіонату Європи.

До цієї знаменної події в Запоріжжі відкрили одну з найбільших фан-зон в країні на стадіоні «Славутич-Арена». На прохання спортивного активу регіону, її організувала Запорізька обласна державна адміністрація, за підтримки міської влади та соціально-активного бізнесу. На головній спортивній арені області встановили величезний екран площею у 50 квадратних метрів. Вхід на трибуни був вільним. Підтримати збірну України прийшли понад 5 000 містян.

В результаті матчу Англія вирвалася уперед з рахунком 4:0. Англійці вже на 4-й хвилині гри забили перший гол. Пройшов через оборону українців та відкрив рахунок капітан збірної Англії Гаррі Кейн. В другому таймі наша збірна пропустила ще три голи. Поступившись 0:4, українці на цьому завершують свій виступ на Євро. Втім вже потрапляння до вісімки кращих команд старого світу є найбільшим досягнення для нашої комнади за останній час.