Сьогодні на Алеї Олімпійської Слави у Запоріжжі урочисто зустрічали переможців, призерів та учасників XVI літніх Паралімпійських Ігор.

Запорізьку область на змаганнях представляла рекордна кількість учасників, за всю історію незалежної України – одинадцять спортсменів. Додому запоріжці привезли п’ять нагород. Чемпіонкою Паралімпійських Ігор у секторі штовхання ядра стала Марія Помазан.

Кирило Гаращенко виборов срібло в плаванні на дистанції 400 м вільним стилем, та став бронзовим призером у складі змішаної естафети 4х100 м.  Максим Ніколенко у змаганнях з настільного тенісу став бронзовим призером у парному розряді і бронзовим – в особистому, Лев Кац здобув бронзу у парних змаганнях з настільного тенісу.

На Алеї Олімпійської Слави паралімпійців зустрів голова запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та його заступниця – Злата Некрасова, представники обласної та міської влади, спортивний актив регіону, учні місцевих спортивних шкіл, рідні та близькі спортсменів.

Ми вас вітаємо, дякуємо вам, ви наша гордість, дякуємо за результат! — сказав під час зустрічі спортсменів голова запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Голова області наголосив, що вже підготовлено рішення про преміювання медалістів Паралімпіади, та тих учасників які посіли рейтингові місця. Додамо, що  урочисте вшанування паралімпійців відбудеться у четвер, 9 вересня на обласному заході до Дня фізичної культури і спорту «Sport Star», у парку «Дубовий гай»