Надзвичайний інцидент стався вчора у запорізькій маршрутці, яка рухалася за маршрутом №81. Поруч із зупинкою «Бульвар Шевченка» мікроавтобус раптово пригальмував, в результаті чого одна з пасажирок, яка готувалася на вихід, впала на панель приладів і сильно забилася. Як пізніше діагностували лікарі – в результаті у жінки зламалося ребро, і пробило легеню. Потерпілу доправили до лікарні.

-Жінка потрапила до нас в стані середнього ступеня тяжкості, з травмою грудної клітини. Згідно протоколу лікування, їй була надана допомога. Зараз стан стабільний. Загрози погіршення стану здоров’я, тим більше загрози життю немає, — розповів заступник директора запорізької лікарні швидкої допомоги Олег Великий.

Водій маршрутки ррозповів, що раптово гальмувати йому довелося через те, що його раптово «підрізав» мікроавтобус. Пасажирка впала, коли піднялася з сидіння, готуючись вийти.

Зараз обставини пригоди встановлює поліція. Якщо провину водія буде доведено, міська влада може розірвати контакт з цим перевізником.

-Ми очікуємо від поліції наразі підтвердження вини водія. У нас договори передбачають розірвання договору в односторонньому порядку, якщо є ДТП з постраждалими з вини водія, – пояснив юрист управління транспорту Запорізької міськради Артем Буслав.

На час розслідування водій від роботи відсторонений, автобус перебуває на штрафному майданчику.